kamparklana tornis

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) veicina un atbalsta sabiedrības vides izziņu un vides izglītību, kā arī izglīto sabiedrību par koksnes produktu izmantošanas iespējām, kļūstot par līderi vides aizsardzības jautājumos. Uzņēmums tāpat attīsta, labiekārto un uztur atpūtas vietas, takas un parkus, pilnveidojot iespējas atpūsties valsts mežos.
Uzņēmums apsaimnieko apmēram pusi no kopējās Latvijas mežu platības. Izstrādājot LVM teritorijas funkcionālo zonējumu , 2.4% no meža platības noteikti kā rekreācijas teritorijas, kuru apsaimniekošanas galvenais mērķis ir atpūta un vides izziņa. Rekreācijai atvēlēts vairāk nekā 33.4 tūkstoši hektāru no LVM visu zemju kopplatības. Latvijas valsts mežos izveidotas vairāk nekā 300 atpūtas vietas, - 100 dabas takas 250 km garumā6 lielie LVM skatu torņi (Ūdrkalna, Kamparkalna, Priedaines, Ložmetējkalna, Tērvetes, Kalsnavas) un 7 mazie skatu tornīši (putnu, purvu vērošanai), kas bez maksas pieejami ikvienam apmeklētājam, kā arī 10 velotakas 125 km garumā.

taka

Latvijas mežos mīt daudz dažādu dzīvnieku, arī medījamo dzīvnieku sugas. LVM Latvijas iedzīvotājiem un ārzemju viesiem piedāvā dažādus pakalpojumus: medību organizēšanu, mednieku pavadīšanu, transportu, naktsmītnes. Piecos no Latvijas 2256 ezeriem LVM organizē licencēto makšķerēšanu. Pie ezeriem iekārtotas atpūtas vietas, uzbūvētas naktsmītnes.

IMG 4908 AEBLVM tūrisma objektos ir iespēja organizēt atpūtas pasākumus, seminārus un baudīt atpūtu pie dabas, viesojoties atpūtas un tūrisma centros "Spāre" un "Ezernieki", kā arī Jaunmoku pilī. Pieejamas 205 gultas vietas. Abos atpūtas un tūrisma centros iekārtota visiem standartiem atbilstoša vieta kemperiem.

Plānojot atpūtu dabā, dodoties uz LVM tūrisma vietām, aicinām izmantot lietotni

 LVM GEO 

 

 

microsoftteams image 61

Esam sertificēti
BM certification iso