dsc 0022

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. Kursi ir bez maksas, dalībnieku skaits ierobežots!

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”.

Tuvākie kursi plānoti 2021. gada 1. oktobrī klātienē par jauno metodisko līdzekli "Meža izziņas mugursoma", kad to varēs apgūt dabā meža ekspedīcijas veidā praktiski darbojoties. Metodisko līdzekli atbilstoši "Skola 2030" veidojuši LVM profesionāļi kopā ar LU SIIC ekspertiem.  Kursi ir bez maksas, bet, lai iegūtu 12 stundu kursu apliecību, skolotājiem būs jāveic materiāla aprobācija. Klātienes kursos aicināti piedalīties 5.-6. klašu dabaszinību skolotāji, kam ir sadarbspējīgs covid sertifikāts par vakcināciju vai izslimošanu.

Pieteikšanās 1. oktobra klātienes kursiem ir noslēgusies. Kursu dalībniekiem ir 6. septembrī nosūtīta papildu informācija uz viņu vai skolas e-pastu. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar kursu vadītāju Līgu Abizāri, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Iepriekš notikušie kursi par "Skola 2030" tematu "Pētījums mežā" redzami video:

 

Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā un uz tiem aicināti gada aktīvākie skolotāji, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados.

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības projektu koordinatore Renāte Ribaka, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28360723.