kursi skolot

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. 

12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. 

  • Nākamie kursi plānoti klātienē Baldones mežos 2022. gada 23. septembrī. Pirms tam 16. septembrī plānota attālināta ievadnodarbība MS Teams vidē no pl. 15.00 - 16.00.
  • Mērķauditorija: 8. - 9. klašu ģeogrāfijas un bioloģijas skolotāji. 
  • Tēma: digitālā pētnieciskā spēle "Mežotājs" un ar to saistītie pētījumi mežā un pilsētvidē. Vairāk informācijas www.lvm.lv/petijumsmeza 

Iepriekš notikušie kursi saistībā ar "Skola2030" tematu "Pētījums mežā" skatāmi zemāk video:

 

36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā un uz tiem aicināti gada aktīvākie skolotāji, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados. 

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības vadītāja Līga Abizāre, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28340222.