dsc 0022

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. 

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. 

  • Nākamo kursu norise: attālināti MSTeams vidē 2022. gada 11. februārī no pl. 14.00 - 16.00 .
  • Mērķauditorija: ģeogrāfijas un bioloģijas skolotāji, dabaszinātņu jomas metodiskie koordinatori.
  • Tēma: digitālā pētnieciskā spēle "Mežotājs" un ar to saistītie lauka pētījumi pilsētvidē un mežā. 
  • Kursi ir bez maksas, dalībnieku skaits ierobežots. Lai saņemtu 12 stundu apliecību, pēc kursiem skolotājiem jāveic mājas darbs: digitālā mācību līdzekļa “Mežotājs” aprobācija kopā ar skolēniem. 

 pieteikšanās kursiem līdz 1. februārim šeit 

 Kursu programma (lejupielādē pdf) 

Papildu informācija zemāk video:

Iepriekš notikušie kursi saistībā ar "Skola2030" tematu "Pētījums mežā" skatāmi zemāk video:

 

Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā un uz tiem aicināti gada aktīvākie skolotāji, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados. Pēdējie kursi notika 2021. gada jūlijā, nākamie plānoti 2022. gada jūlijā.

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības projektu koordinatore Renāte Ribaka, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28360723.