AS "Latvijas valsts meži" piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. Kursu norisi finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds projekta "Nemēslo mežā!" ietvaros.

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu” šogad norisināsies 2. jūlijā Rīgā, Ķīpsalā starptautiskas konferences - 14th European Forest Pedagogic congress ietvaros!

 2019. gada 2. jūlija kursu programma 

  
Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisināsies kā aktīvās atpūtas nometne laikā no 24. - 26. jūlijam Rīgā, Kalsnavā un "Ezerniekos" un to īpašais viesis būs starptautiski atzītais mācību grāmatu autors Prof. Gunter Pauli (https://www.gunterpauli.com/)!

 2019. gada 24. - 26. jūlija kursu programma 

Pieteikšanās abiem iepriekšminētajiem kursiem ir noslēgusies. Aicinām 2. jūlija kursu dalībniekus reģistrēties no 3. - 17. jūnijam dalībai konkrētās 14. Eiropas Meža pedagoģijas kongresa darbnīcās (workshops) zemāk pieejamā elektroniskā anketā angļu valodā. Vienā darbnīcā var piedalīties ierobežots dalībnieku skaits. Visa informācija par darbnīcu saturu pieejama ŠEIT.

 Registration for workshops: July 2nd in Riga 

 

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā par kursiem skolotāji var sazināties ar LVM Komunikācijas speciālisti Renāti Ribaku, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 28360723. Papildu informācija šeit.