dsc 0022

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. Kursi ir bez maksas, dalībnieku skaits ierobežots!

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. Pēdējie kursi notika 2021. gada 1. oktobrī saistībā ar jauno metodisko līdzekli "Meža izziņas mugursoma". Nākamie kursi plānoti 2022. gadā.

Iepriekš notikušie kursi saistībā ar "Skola2030" tematu "Pētījums mežā" skatāmi video:

 

Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā un uz tiem aicināti gada aktīvākie skolotāji, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados. Pēdējie kursi notika 2021. gada jūlijā, nākamie plānoti 2022. gada jūlijā.

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības projektu koordinatore Renāte Ribaka, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28360723.