dsc 0022

AS "Latvijas valsts meži" piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru, kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. Kursi ir bez maksas, dalībnieku skaits ierobežots!

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”.

Tuvākie kursi plānoti attālināti 2021. gada 26. aprīlī 5. - 6. klašu dabaszinātņu skolotājiem saistībā ar jaunu metodisko līdzekli "Meža izziņas mugursoma". Kursi notiks attālināti MS Teams platformā no pl. 15.00 - 17.00. Tajos LVM un LU SIIC eksperti prezentēs "Meža izziņas mugursomas" saturu - inventāru un darba lapas izglītojošu pārgājienu organizēšanai mežā atbilstoši "Skola 2030". Kursi ir bez maksas, bet, lai iegūtu 12 stundu kursu apliecību, skolotājiem būs jāveic "Meža izziņas mugursomas" aprobācija līdz 2021. gada beigām. Metodiskais līdzeklis būs pieejams bez maksas digitālā veidā.

 Pieteikšanās kursiem līdz 22. aprīliM ŠEIT   

2020. gadā notika kursi saistībā ar 2 starppiekšmetu tematiem  - "Pētījums mežā" un "Koksnes biorafinēšana" projekta "Skola 2030" kontekstā. Video redzama kursu norise par tematu "Pētījums mežā".

 

Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā un uz tiem aicināti gada aktīvākie skolotāji, kas iesaistījušies LVM vides izglītības programmās. Nākamie kursi plānoti 2021. gada vasarā.

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības projektu koordinatore Renāte Ribaka, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28360723.