talakizglitibas-kursi.png

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta (MeKA) Tālākizglītības centru. Pieaugušo tālākizglītību atbalsta Lapsa Melnalksne.

c8a9e827-f3e0-48ff-83b9-86a6e7e7831b.jpg

12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. Šie kursi notiek reizi gadā rudenī. Kursi ir bez maksas. 

Pēdējie notikušie kursi: 2023. gada 24. novembris Jelgavā, Dobeles ielā 41, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtā (MeKA). Galvenā tēma - koksnes ķīmijas un fizikas eksperimenti 5. - 12. klasei.  Detalizēta programma  

Iepriekš notikušie kursi saistībā ar "Skola2030" tematu "Pētījums mežā" skatāmi zemāk video:

36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošā vasaras nometne, kas tiek piešķirta kā LVM balva aktīvākajiem skolotājiem. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados. Nākamie kursi notiks 2024. gada 8. - 10. jūlijā,  plānotā programma .

img 7261

Skolotājus aicinām piedalīties kopā ar bērniem un jauniešiem LVM vides izglītības programmās, izmantot bezmaksas LVM daudzveidīgos mācību materiālus, doties meža izziņas ekskursijās, kā arī izveidot savu Skolas mežu!

Uz tikšanos valsts mežos! Papildu informācija - LVM Vides izglītības vadītāja Līga Abizāre, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28340222. 

kursi skolot