AS "Latvijas valsts meži" piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. Kursu norisi finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Vienas dienas – 12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu” notiek 2 reizes mācību gada laikā. Tuvākie kursi plānoti 2019. gada 26. septembrī par jaunu starpdisciplināru tematu "Pētījums mežā 8. - 9. klasēm", kas tapis projekta “Skola 2030” ietvaros. Kursu mērķauditorija: 8. - 9. klašu dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju skolotāji. Mājas darbs pēc kursiem - patstāvīgi kopā ar skolēniem veikt “Pētījumu mežā” un sniegt atgriezenisko saiti par pētījuma rezultātiem. Vairāk informācijas www.lvm.lv/petijumsmeza

 Plānotā programma 26.09.2019 

KURSI IR BEZ MAKSAS! PIETEIKŠANĀS LĪDZ 10. SEPTEMBRIM! DALĪBNIEKU SKAITS IEROBEŽOTS!

Trīs dienu - 36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā aktīvās atpūtas nometne jūlijā tiem skolotājiem, kas aktīvi iesaistījušies  LVM vides izglītības programmu realizācijā. Iepriekšējie kursi notika no 2019. gada 24. - 26. jūlijam Rīgā, Kalsnavā un "Ezerniekos".

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā skolotāji var sazināties ar LVM Komunikācijas speciālisti Andu Sproģi-Vāveri, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 26540801.