kursi skolot

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) piedāvā tālākizglītības kursus pedagogiem, kurus saista meža integrācija mācību procesā. Profesionālās pilnveides kursi ir saskaņoti ar LR Izglītības un zinātnes ministriju un tiek veidoti sadarbībā ar LU Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC), kā arī Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centru. 

12 stundu (A) tālākizglītības kursi „Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”. 

Šie kursi notiek reizi gadā rudenī. Iepriekš notikušie kursi saistībā ar "Skola2030" tematu "Pētījums mežā" skatāmi zemāk video:

 

36 stundu (A) tālākizglītības kursi „Skolēna izziņas aktivitātes un radošuma veicināšana mācību procesā par mežu” norisinās kā pedagogu radošās atpūtas nometne vasarā kā balva aktīvākajiem skolotājiem. Šajos kursos var katrs skolotājs piedalīties reizi trijos gados.  Plānotā programma 2023. gadā. 

img 7261

Papildu informācija - LVM Vides izglītības vadītāja Līga Abizāre, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28340222.