vieta kur macities augt 1920x1080

Daba ir vislabākā mācību klase un bērni - vislabākie skolotāji, tāpēc "Latvijas valsts meži" (LVM) kopš 2005. gada aicina ikvienu stiprināt savas zināšanas dabā, piedāvājot daudzveidīgas vides izglītības programmas un izziņas materiālus gan maziem, gan lieliem. Katram vecumposmam palīdz augt savs mežainis:

zakis_majas-lapa.png

Vairāk par programmu   pirmsskolai 

dzilna_majas-lapa.png

Vairāk par programmām:

   PAMATSKOLAI  

 6. klasēm 

 8. - 9. klasēm 

briedis_majas-lapa_copy.png

Vairāk par programmu  vidusskolai 

Vairāk par programmām:

 studentiem  

 pedagogiem 

LVM nodrošina daudzveidīgu mācību materiālu klāstu skolām, kā arī aicina klases doties meža izziņas ekskursijās. LVM īsteno izglītību ilgtspējīgai attīstībai kopā ar Valsts izglītības satura centru un Eiropas Meža pedagoģijas apvienību ar mērķi veicināt Latvijas skolās lietpratīgu kompetenču izglītību par mežu. Katru gadu LVM programmās piedalās ap 20 000 bērnu un jauniešu.

dsc 3132 kop

Nacionālie sadarbības partneri: Valsts izglītības satura centrs (VISC), Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (LU SIIC), Latvijas Vides aizsardzības fonds (VARAM, LVAF), biedrība "Zaļā josta", biedrība "Bērnu vides skola", Latvijas Valsts Mežzinātnes institūts “Silava”, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts (MeKA), LBTU Meža fakultāte, AS "Latvijas finieris", biedrība "Zaļās mājas", Latvijas Kokrūpniecības federācija.

Starptautiskie partneri: European Forest Pedagogics network (Eiropas Meža pedagoģijas apvienība), Global Foundation of Environmental Education (FEE) program “Learning about Forest” (LEAF), Nordplus.

Kontakti:

 liga abizare 007        

 

LVM Vides izglītības vadītāja -

Līga Abizāre, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

 Renāte Ribaka

     LVM Komunikācijas speciāliste –

Renāte Ribaka, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr. 28360723.

 

 

 

LVM realizējusi Eiropas Savienības fondu (ESF) līdzfinansētu projektu Nr. 8.3.1.2/19/A/012, kura mērķis ir attīstīt kompetenču pieejā balstītu vispārējās izglītības saturu, izstrādājot digitālo mācību un metodisko līdzekli "Mežotājs" par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. 

lgos copy copy