MicrosoftTeams-image (6).png

 lvm skolam

Ar mērķi veicināt cilvēku saikni ar dabu un izpratni par dabas procesiem un ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu AS "Latvijas valsts meži" (LVM) aicina bērnus un jauniešus kopā ar pedagogiem piedalīties LVM vides izglītības programmās, kas tapušas sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Eiropas Meža pedagoģijas organizāciju www.forestpedagogics.eu un citiem izglītības jomas partneriem:

Ņemot vērā vairāk kā 20 gadu pieredzi darbā ar skolām, LVM ir izdevuši dažādus mācību materiālus un veic regulāru programmu pilnveidi. Ik gadu klasēm ir iespēja doties mācību ekskursijās uz LVM un sadarbības partneru tūrisma objektiem! 

download.gifdownload.gif MĀCĪBU EKSKURSIJAS 

 MĀCĪBU MATERIĀLI 


AS "Latvijas valsts meži" (LVM) realizējuši Eiropas Savienības fondu (ESF) līdzfinansētu projektu Nr. 8.3.1.2/19/A/012, kura mērķis ir attīstīt kompetenču pieejā balstītu vispārējās izglītības saturu, izstrādājot digitālo mācību un metodisko līdzekli "Mežotājs" par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. 

lgos copy copy

Papildu informācija: LVM Komunikācijas projektu vadītāja - Līga Abizāre, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. un LVM Vides izglītības projektu koordinatore - Renāte Ribaka e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,  tālr. 28360723.