skolam copy

Sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru ik gadu AS „Latvijas valsts meži" aicina skolas mācīties no dabas. Sākot no pirmsskolu ķipariem un beidzot ar augstskolu studentiem un pedagogiem - ikvienam ir iespēja doties Latvijas valsts mežu takās un stiprināt skolā iegūtās zināšanas ar praktiskiem uzdevumiem dabā. Katru gadu vairāk nekā 20 000 bērnu, jauniešu un skolotāju izzina mežu daudzveidīgajās LVM skolu programmās!

lvm skolam logo lv rgb

LVM īsteno vides izglītību kopā ar dažādiem sadarbības partneriem kopš 2005. gada saskaņā ar valsts izglītības standartu un Eiropas Meža pedagoģijas organizāciju www.forestpedagogics.eu . LVM piedāvā meža vides izglītību visām vecuma grupām:

Ņemot vērā ilggadējo pieredzi darbā ar skolām, Valsts izglītības satura centra ieteikumus un starptautiski atzītu meža pedagoģijas praksi, AS "Latvijas valsts meži" ir izdevuši dažādus MĀCĪBU MATERIĀLUS un veic regulāru programmu pilnveidi un attīstību. Lai vairotu skolēnu zināšanas par Latvijas zaļo zeltu, ik gadu LVM aicina klases doties IZGLĪTOJOŠĀS EKSKURSIJĀS!  

untitled copy

AS "Latvijas valsts meži" (LVM) realizējuši Eiropas Savienības fondu (ESF) līdzfinansētu projektu Nr. 8.3.1.2/19/A/012, kura mērķis ir attīstīt kompetenču pieejā balstītu vispārējās izglītības saturu, izstrādājot digitālo mācību un metodisko līdzekli "Mežotājs" par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. 

lgos copy copy

Publicitāte par projekta norisi:

Publicitāte Facebook vietnē:

Papildu informācija: LVM Komunikācijas projektu vadītāja - Līga Abizāre, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. un LVM Vides izglītības projektu koordinatore - Renāte Ribaka e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr. 28360723.