Mammadaba logo

AS „Latvijas valsts meži" (LVM) veicina un atbalsta sabiedrības vides izziņu un vides izglītību, kā arī izglīto sabiedrību par ilgtspējīgu un atbildīgu meža apsaimniekošanu un informē par koksnes produktu izmantošanas iespējām, kļūstot par līderi vides aizsardzības jautājumos. Uzņēmums attīsta, labiekārto un uztur atpūtas vietas, takas un parkus, pilnveidojot iespējas atpūsties valsts mežos.

Mežs ir vieta pastaigām, aktīvai atpūtai, sēņošanai, ogošanai un citām aktivitātēm. Uzņēmums turpat 5% teritorijas veic tādu meža kopšanu, kas nodrošina šīs atpūtas iespējas, izveidotas arī vairāk nekā 350 bezmaksas atpūtas vietas Latvijas iedzīvotājiem. Tādējādi tiek līdzsvarotas iedzīvotāju dažādās intereses – tiek nodrošināta koksne valsts tautsaimniecībai, meža pakalpojumi Latvijas sabiedrībai, kā arī ievērotas dabas intereses.

Šobrīd LVM piedāvā vairāk kā 350 atpūtas objektu valsts mežos, kā arī nodrošina infrastruktūru dažādām aktivitātēm dabā, piemēram, Mammadaba dēkai, slēpošanas un orientēšanās aktivitātes.

Vairāk informācijas www.mammadaba.lv.