uzl copy copy

Uzlīmju dizaina konkursu AS “Latvijas valsts meži” (LVM) rīko jau vairāk nekā 10 gadus ar mērķi veicināt jauniešu radošumu un izpratni par meža nozīmi, popularizējot ikgadējās "Meža dienas". 2023./2024. gada tēma - AR PUTNIEM MEŽĀ!

Dalībnieka uzdevums ir izveidot uzlīmes dizainu, iekļaujot tajā savu redzējumu par to, cik daudzveidīgi un nozīmīgi ir putni un to mājvietas Latvijas valsts mežos.  Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas 1.-9. klašu skolēns. 

DARBU IESNIEGŠANA

Darbu drīkst veikt gan digitālā, gan papīra formātā. Darba izmērs ir aplis 15 centimetru diametrā. Radošos darbus dalībniekiem jāreģistrē līdz 2023. gada 30. novembrim (ieskaitot) elektroniskajā anketā šeit.

Konkursa žūrija iesniegtos darbus vērtēs divās vecuma grupās (1.-4 . klase un 5.-9. klase) pēc šādiem kritērijiem: darba atbilstība tēmai un nolikumam, idejas radošums un oriģinalitāte, izpildījuma kvalitāte.

BALVAS

Laureāti abās vecuma grupās saņems Diplomus un aizraujošu uzdevumu grāmatu "Putni Latvijā", kā arī apmaksātu autobusu savai klasei (līdz 40 cilvēkiem) uz “Latvijas Meža dienām” LVM dabas parkā Tērvetē maija beigās!

Uzvarētāju paziņošana notiks 2024. gada 1. februārī šajā AS “Latvijas valsts meži” uzņēmuma tīmekļvietnē. Ar uzvarētājiem konkursa organizators sazināsies individuāli. Programmas kontaktpersona ir LVM Komunikācijas speciāliste Renāte Ribaka, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 26254615.

 Uzlīmju konkursa nolikums lejupielādei (Pdf) 

IZZIŅAS MATERIĀLI IEDVESMAI