latvijas meza dienas web

Katru gadu AS “Latvijas valsts meži” rosina dabas draugus piedalīties meža dienu pasākumos, lai tuvāk iepazītu mūsu zaļo zeltu – mežu. Arī 2020. gadā ikvienam, kam mežs sirdī, būs iespēja satikties jau trešo gadu pēc kārtas Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā “Latvijas Meža dienas”, kas norisināsies 22. un 23. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Skolas ir īpaši aicinātas piedalīties 22. maija, piektdienas, aktivitātēs, savukārt 23. maijā, sestdienā, ir sirsnīgi gaidītas ģimenes ar bērniem un citi interesenti!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikšanās skolām ir atvērta līdz 2020. gada 15. maijam. Reģistrētajām skolām būs iespēja pasākumā uz vietas saņemt izglītojošos materiālus un pārsteiguma balvas. Skolu kontaktpersona papildu informācijai: LVM Komunikācijas speciāliste Anda Sproģe-Vāvere, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.tālr. 26540801.

 PIETEIKUMA ANKETA SKOLĀM 

“Latvijas Meža dienas” tāpat, kā iepriekšējos gadus noritēs dabas parka jaunajā daļā – Kurbada zemē, kur laikā no plkst. 10.00 līdz 17.00 visu vecumu bērni un pieaugušie varēs ar savām rokām iepazīt vairāk nekā 80 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Pasākumā vienkopus pulcēsies dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas, kas visas rūpēsies par apmeklētāju iesaistīšanu un labsajūtu. Klātesošie iepazīs ne tikai meža audzēšanas ciklu ar meža tehniku darbībā, bet arī mācību un karjeras iespējas meža nozarē! Detalizēta pasākuma karte un programma būs pieejama šajā mājas lapas sadaļā aprīlī.

Video ieskats 2019. gada pasākumā...

Video ieskats 2018. gada pasākumā...

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Kopš 2018. gada AS "Latvijas valsts meži" ir iedibinājuši jaunu tradīciju - reizi gadā aicināt vienkopus LVM dabas parkā Tērvetē visus meža draugus uz Baltijā lielāko meža izziņas pasākumu "Latvijas Meža dienas".  Katru gadu šajā pasākumā piedalās ap 10 000 cilvēku. Svinēsim "Latvijas Meža dienas" kopā!

meza dienas apvienotais a3 drukai paraugs