latvijas meza dienas web

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Latvijas Meža dienu centrālais pasākums 2022. gadā notika 27. - 28. maijā, aicinot skolas un ģimenes iepazīt Latvijas mežu bagātības. Pasākumu rīkoja "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar "Zaļā josta", Dobeles novada pašvaldību un dažādām meža nozares organizācijām

lmd2022 plakats

Dalība pasākumā bija bez maksas. Īpaši gaidītas ciemos bija skolas un ģimenes, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk kā 80 meža izziņas pieturās! 

Detalizēta informācija par pasākumu:

Skolas varēja brīvi plānot savu ierašanās laiku no pl. 10.00 - 12.00 un iziet pasākuma pieturas līdz pl. 17.00 pēc saviem ieskatiem. Pasākuma kontaktpersona skolām jautājumu un neskaidrību gadījumā - Renāte Ribaka, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 28360723.

AS "Latvijas valsts meži" kopš 2018. gada ir iedibinājuši jaunu tradīciju - reizi gadā aicināt vienkopus LVM dabas parkā Tērvetē visus meža draugus, lai svinētu "Latvijas Meža dienas" kopā.

Video ieskats pasākumā

“Latvijas Meža dienas”  ir vērienīgākais meža izziņas pasākums Baltijā, kas pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Pasākuma centrālais koordinators: LVM projektu vadītājs Normunds Namnieks, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apmeklējot pasākumu “Latvijas meža dienas” esat informēti, ka  iespējama jūsu personas datu apstrāde, filmējot, fotografējot, veicot audio un tiešraižu ierakstus, kā arī pēc tam iegūto materiālu publicēšana. Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” kā organizators ir tiesīgs veikt pasākuma“ Latvijas meža dienas” popularizēšanu publiskajā telpā, tai skaitā, dalībnieku fotografēšanu un filmēšanu un izmantot iegūtos materiālus sabiedrības informēšanas nolūkos un organizatora pašreklāmas vajadzībām (tai skaitā pēc šīs pasākuma norises). Organizators ir tiesīgs informāciju par dalībniekiem, ieskaitot, bet ne tikai, fotoattēlu vai videomateriālu ievietot organizatora tīmekļa vietnē https://lvm.lv, sociālo mediju kontos, kā arī citos organizatora rīkoto pasākumu publicitātes materiālos, sniegt informāciju sabiedriskajiem medijiem (tai skaitā pēc šī pasākuma norises). Papildus informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.