latvijas meza dienas web

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Kopš 2018. gada AS "Latvijas valsts meži" ir iedibinājuši jaunu tradīciju - reizi gadā aicināt vienkopus LVM dabas parkā Tērvetē visus meža draugus uz Baltijā lielāko meža izziņas pasākumu "Latvijas Meža dienas".  Katru gadu šajā pasākumā piedalās ap 10 000 cilvēku, lai svinētu "Latvijas Meža dienas" kopā.

Video ieskats pasākumā

Baltijā  lielākais meža nozares pasākums “Latvijas Meža dienas” vienkopus pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un aicina visu vecumu bērnus un pieaugušos ar savām rokām iepazīt daudzveidīgas meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Īpaši gaidītas ciemos ir skolas un ģimenes, kā arī jebkurš interesents, kas gatavs iepazīt ne tikai meža audzēšanas ciklu ar meža tehniku darbībā, bet arī mācību un karjeras iespējas meža nozarē! Pasākuma centrālais koordinators: LVM projektu vadītājs Normunds Namnieks, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.