latvijas meza dienas web

Katru gadu AS “Latvijas valsts meži” rosina dabas draugus piedalīties meža dienu pasākumos, lai tuvāk iepazītu mūsu zaļo zeltu – mežu. Arī 2020. gadā ikvienam, kam mežs sirdī, būs iespēja satikties Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā “Latvijas Meža dienas”, kas norisināsies 22. un 23. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

“Latvijas Meža dienas” noritēs dabas parka jaunākajā daļā – Kurbada zemē, kur laikā no plkst. 10.00 līdz 17.00 visu vecumu bērni un pieaugušie varēs ar savām rokām iepazīt vairāk nekā 80 meža izziņas pieturas – meža tapšanu no sēkliņas līdz gatavai koka mājai, kā arī piedalīties daudzveidīgās izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Pasākumā vienkopus pulcēsies dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas, kas visas rūpēsies par apmeklētāju iesaistīšanu un labsajūtu. Klātesošie iepazīs ne tikai meža audzēšanas ciklu ar meža tehniku darbībā, bet arī mācību un karjeras iespējas meža nozarē!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikšanās skolām tiks atvērta no 2020. gada februāra. Jautājumu un neskaidrību gadījumā skolām aicinām sazināties ar komunikācijas speciālisti Andu Sproģi-Vāveri, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26540801.

 Video ieskats 2018. gada pasākumā...

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. 2018. gadā  "Latvijas Meža dienas" LVM dabas parkā Tērvetē notika pirmo reizi un tajās piedalījās kopumā ap 12 000 cilvēku. Svinēsim "Latvijas meža dienas" kopā!