latvijas meza dienas web

Aicinām skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu iepazīt mežu bagātības katru gadu grandiozākajā Meža dienu pasākumā "Latvijas meža dienas", kas tradicionāli notiek maija beigās Tērvetē.  2024. gadā pasākums plānots 24. un 25. maijā. To rīko AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un dažādām meža nozares organizācijām. 

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Īpaši gaidītas ciemos ir skolas un ģimenes, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk kā 100 meža izziņas pieturās! Precīzāka informācija par 2024. gada pasākumu tiks publicēta 2024. gada sākumā.

AS "Latvijas valsts meži" kopš 2018. gada ir iedibinājuši jaunu tradīciju - reizi gadā aicināt vienkopus LVM dabas parkā Tērvetē visus meža draugus, lai svinētu "Latvijas Meža dienas" kopā. Video ieskats iepriekšējā gada pasākumā redzams zemāk.

 

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. “Latvijas Meža dienas”  ir vērienīgākais meža izziņas pasākums Baltijā, kas pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Pasākuma centrālais koordinators: LVM projektu vadītājs Normunds Namnieks, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

P.S. Apmeklējot pasākumu “Latvijas meža dienas” esat informēti, ka  iespējama jūsu personas datu apstrāde, filmējot, fotografējot, veicot audio un tiešraižu ierakstus, kā arī pēc tam iegūto materiālu publicēšana. Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” kā organizators ir tiesīgs veikt pasākuma“ Latvijas meža dienas” popularizēšanu publiskajā telpā, tai skaitā, dalībnieku fotografēšanu un filmēšanu un izmantot iegūtos materiālus sabiedrības informēšanas nolūkos un organizatora pašreklāmas vajadzībām (tai skaitā pēc šīs pasākuma norises). Organizators ir tiesīgs informāciju par dalībniekiem, ieskaitot, bet ne tikai, fotoattēlu vai videomateriālu ievietot organizatora tīmekļa vietnē https://lvm.lv, sociālo mediju kontos, kā arī citos organizatora rīkoto pasākumu publicitātes materiālos, sniegt informāciju sabiedriskajiem medijiem (tai skaitā pēc šī pasākuma norises). Papildus informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.