latvijas meza dienas web

Aicinām skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu iepazīt mežu bagātības gada grandiozākajā Meža dienu pasākumā "Latvijas meža dienas", kas notiks 2023. gadā 26. un 27. maijā Tērvetē.  Galvenā tēma - mežs un klimats: vai mežs izglābs pasauli? Īpašie viesi Skolu dienā - grupa "Citi zēni" un Ģimenes dienā - "Bermudu divstūris"! Pasākumu rīko AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un vairāk nekā 100 meža nozares organizācijām. 

majaslapai.png

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Īpaši gaidītas ciemos ir skolas un ģimenes, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk kā 100 meža izziņas pieturās!

Pasākuma karte un pieturas

Lai saņemtu papildu informāciju un izglītojošus materiālus pasākuma dienā, skolas aicinām pieteikties līdz pat 20. maijam dalībai "Latvijas meža dienās" zemāk esošajā anketā. Skolu kontaktpersona LVM Komunikācijas speciāliste Renāte Ribaka, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 28360723

 SKOLU PIETEIKUMA ANKETA 

Pasākuma dalībnieki varēs apmeklēt bez maksas arī visu LVM dabas parku Tērvetē, saņemot īpašu aproci pasākuma informācijas teltī vai parka kasēs. Atbilstoši centrālajai tēmai "Latvijas Meža dienās" šogad īpaši tiks pievērsta uzmanība klimata jautājumiem - kāda ir koksnes loma oglekļa piesaistē un skābekļa ražošanā? Kā koka būvniecība var palīdzēt klimatam? Vairāk par tēmu uzziniet šeit. Papildus mācību materiāli atrodami šeit.

AS "Latvijas valsts meži" kopš 2018. gada ir iedibinājuši jaunu tradīciju - reizi gadā aicināt vienkopus LVM dabas parkā Tērvetē visus meža draugus, lai svinētu "Latvijas Meža dienas" kopā. Video ieskats iepriekšējā gada pasākumā redzams zemāk.

 

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. “Latvijas Meža dienas”  ir vērienīgākais meža izziņas pasākums Baltijā, kas pulcē dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas un mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem! Pasākuma centrālais koordinators: LVM projektu vadītājs Normunds Namnieks, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

P.S. Apmeklējot pasākumu “Latvijas meža dienas” esat informēti, ka  iespējama jūsu personas datu apstrāde, filmējot, fotografējot, veicot audio un tiešraižu ierakstus, kā arī pēc tam iegūto materiālu publicēšana. Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” kā organizators ir tiesīgs veikt pasākuma“ Latvijas meža dienas” popularizēšanu publiskajā telpā, tai skaitā, dalībnieku fotografēšanu un filmēšanu un izmantot iegūtos materiālus sabiedrības informēšanas nolūkos un organizatora pašreklāmas vajadzībām (tai skaitā pēc šīs pasākuma norises). Organizators ir tiesīgs informāciju par dalībniekiem, ieskaitot, bet ne tikai, fotoattēlu vai videomateriālu ievietot organizatora tīmekļa vietnē https://lvm.lv, sociālo mediju kontos, kā arī citos organizatora rīkoto pasākumu publicitātes materiālos, sniegt informāciju sabiedriskajiem medijiem (tai skaitā pēc šī pasākuma norises). Papildus informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.