13 • 12 • 2021

“LVM Zemes dzīles” piedāvā minerālos materiālus un to maisījumus atbilstoši klientu vajadzībām

klientu vajadzibas

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nodrošina pieeju augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem visā Latvijas teritorijā ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņa vajadzībām. Vērtējot tirgus situāciju un izzinot klientu vajadzības, 2022. gadā plānots nodrošināt minerālo materiālu maisījumus 25 ieguves vietās visā Latvijā, kā arī iecerēts atvērt septiņas jaunas ieguves vietas.

“Esam gandarīti vērot, kā izmantojot LVM minerālos materiālus, top sabiedrībai nozīmīgi infrastruktūras objekti – gan ceļi, gan meža autoceļi, gan gājēju ietves un veloceliņi, gan ražotnēm nepieciešamas infrastruktūras izbūve, piemēram, ražotnes laukums Lizumā, RIMI pamatu izbūve Ķekavā, Lielvārdes pilsētas ūdenssaimniecības attīstība, bērnu rotaļu un volejbolu laukumi Jelgavas novadā, autoceļa P25 Smiltene-Strenči posms, ielu pārbūve Strenčos, Salacgrīvā, Apē, Valkā, Ogresgalā un citviet Latvijā,” norāda “LVM Zemes dzīles” pārdošanas vadītāja Karīna Āboliņa-Zalpētere. 

klientu vajadzibas2

LVM apsaimnieko vairāk nekā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietas visā Latvijas teritorijā. Plašais ieguves vietu tīkls ļauj uzņēmējiem samazināt minerālo materiālu transportēšanas izmaksas. Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar "LVM Zemes dzīles" klientu attiecību speciālistēm:

  • Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Lasīt vairāk: