mappo0114

Akciju sabiedrības „Latvijas valsts meži” struktūrvienība “LVM Sēklas un stādi” audzē meža stādmateriālu 10 kokaudzētavās gan valsts, gan privāto mežu atjaunošanai un ieaudzēšanai. Piedāvājumā:

  • priede (ietvarstādi, kailsakņi);
  • egle (ietvarstādi, kailsakņi ar uzlabotu sakņu sistēmu, kailsakņi);
  • bērzs (ietvarstādi, kailsakņi ar uzlabotu sakņu sistēmu);
  • melnalksnis (kailsakņi ar uzlabotu sakņu sistēmu);
  • nelielos daudzumos – saldais ķirsis (ietvarstādi), lapegle, parastais un sarkanais ozols (kailsakņi).

Lai rezervētu stādus, fiziskas un juridiskas personas aizpilda veidlapu un nosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tālrunis informācijai: +371 22034102.

Meža stādu rezervāciju var veikt jebkurā laikā, taču vislabāk stādus pieteikt laicīgi - aptuveni 1 gadu iepriekš. Stādus iespējams saņemt pavasara un rudens sezonā.

Stādu pieejamība kokaudzētavās pa sezonām apskatāma veidlapās:

 Pieteikuma veidlapa 2024. gada pavasaris 

 Pieteikuma veidlapa 2024. gada rudens / 2025. gada pavasaris 

 Meža stādu cenas 2024  

Priedes un egles stādi, kurus pircējs saņem pavasarī, ir apstrādāti ar augu aizsardzības līdzekli pret smecernieka bojājumiem (ar ķīmisko apstrādi).

Meža stādu pieteikumi tiks reģistrēti to saņemšanas secībā. Pircējs saņems rezervācijas apstiprinājumu un informāciju par stādu saņemšanu. Atbilstoši pieteikumam vai noslēgtajam līgumam pircējs saņems priekšapmaksas rēķinu īsi pirms pavasara vai rudens stādu realizācijas.

AS “Latvijas valsts meži” patur tiesības pārtraukt pieprasījumu pieņemšanu gadījumos, ja pieprasījums ir lielāks par "LVM Sēklas un stādi" iespējamajām jaudām stādu ražošanā.

Esam sertificēti
BM certification iso