Meža koku stādu pārdošanas kārtība, pieteikuma veidlapa 2022. gada pavasarim

Pircēji (fiziskās personas, juridiskās personas) iesniedz pieteikumu atbilstoši zemāk aprakstītajai kārtībai:

1. Lietotie termini un saīsinājumi

  1.1. AS LVM - Akciju sabiedrība ”Latvijas valsts meži”

  1.2. AS LVM S&S - struktūrvienība “Latvijas valsts meži” “Sēklas un stādi”

  1.3. Kārtība – kādā pieteikties AS LVM S&S meža koku stādu pirkšanai

  1.4. Meža koku stādu  veidi:

    1.4.1. Egles kailsakņu stādi ar uzlabotu sakņu sistēmu (E1/1IS; 1/2IS)

    1.4.2. Egle, kailsakņu stādi (E1/2)

    1.4.3. Ozols, kailsakņi t.sk. sarkanais (Oz 3/0; Oz 4/0);

    1.4.4. Hibrīdapse ietvarstādi Ah 1/0 I; Ah 2/0 I (kasetes V310)

2. Vispārīgie noteikumi

  2.1. Pieteikumu pircējs iesniedz (nosūta) par nepieciešamo sugu, apjomu uz e – pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis 26566165. Pieteikuma forma, cenas gadam pielikumā.
   2.2. Pieteikumi tiks reģistrēti to saņemšanas secībā un 10 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas pircējam tiks nosūtīta atbilde par pieteikuma saņemšanu.
   2.3. Vienošanos par darījuma realizēšanu, vai ar pircēju tiek slēgts līgums vai līdz kārtībā noteiktajam laikam tam tiek izrakstīts un nosūtīts priekšapmaksas rēķins  kurā norāda pieteikuma reģistrācijas numuru un  datumu.
   3. AS “Latvijas valsts meži” patur tiesības pārtraukt pieprasījumu pieņemšanu gadījumos ja pieprasījums ir lielāks par LVM Sēklas un stādi iespējamajām jaudām stādu ražošanā.

4. Līguma/pieteikuma izpildes galvenie nosacījumi

Atbilstoši pieteikumam/vai noslēgtajam Līgumam  stādu iegādei  2022.gada pavasarī pircējs  saņem priekšapmaksas rēķinu līdz 2022. gada 1.februārim un veic priekšapmaksu 30% apmērā no pasūtījuma summas ar apmaksas termiņu līdz 1.martam. Ja nav veikta  noteiktā priekšapmaksa, stādu pieteikums/ līgums  tiek anulēts.

 PIELIKUMĀ

 Meža stādu cenas 

 Pieteikuma veidlapa 

Pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vairāk informācjas pa tālruni 26566165

 Apliecinu, ka esmu informēts un apzinos, ka AS ”Latvijas valsts meži” apstrādās manus šajā pieteikumā minētos personas datus tādā apjomā, kādā nepieciešams personas datu apstrādes mērķa realizācijai – pārdošanas līguma sagatavošanai un noslēgšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi atrodama AS ”Latvijas valsts meži” Privātuma politikā – pieejama AS “Latvijas valsts meži” mājas lapā (http:/www.lvm.lv/privatuma-politika).

 

 

Esam sertificēti

SC ISO 50001 m