AS “Latvijas valsts meži” minerālo materiālu un to maisījumu ražošanas process ir sertificēts atbilstoši būvizstrādājumu reglamentētās sfēras “2+” sistēmai, saskaņā ar standartiem:

 • EN 13242:2002+A1:2007 “Minerālmateriāli nesaistītajiem un hidrauliski saistītajiem maisījumiem ceļu būvniecībai un ceļu konstrukcijām”.
 • EN 13043:2002, EN 13043/AC:2004 “Minerālmateriāli bituminētajiem maisījumiem un virsmas apstrādēm ceļiem, lidlaukiem un citiem satiksmes laukumiem.
 • EN 12620:2002+A1:2008 “Minerālmateriāli betonam”.
 • Uzņēmums rūpējas par produktu atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem. Sertifikāts ir apliecinājums tam, ka minerālo materiālu un to maisījumu ražošanas process atbilst starptautiski atzītiem standartiem, kas uzņēmuma sadarbības partneriem nodrošina pieeju augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem.

  Kontrolēts minerālo materiālu un to maisījumu ražošanas process no ieguves līdz gatavam maisījumam nodrošina materiālu izcelsmes un kvalitātes izsekojamību, ko apliecina izsniegtā ekspluatācijas īpašību deklarācija un CE, kas ir īpaši svarīgi būvizstrādājumu tirgū.

   

  Sertifikāciju veic starptautiski atzīta atbilstības novērtēšanas institūcija SIA “Bureau Veritas Latvia”.

   

  Esam sertificēti
  BM certification iso