Mobilā darba uzdevuma saņemšanai un izmantošanai mobilajā telefonā nepieciešama LVM GEO Mobile lietotne un e-pasta lietotne.

LVM GEO Mobile ir bezmaksas lietotne, kas pieejama mobilajām ierīcēm ar Android, iOS un Windows operētājsistēmām un nodrošina iespēju orientēties dabā gan tiešsaistes, gan bezsaistes režīmā. Atrašanās vietas noteikšanas funkcionalitāte papildināta ar plašu fona karšu klāstu.

Android lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt Google Play

iOS lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt AppStore

Windows lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt Microsoft Store

Lietotnes instalācijas datu apjoms ir aptuveni 150 MB, tādēļ iesakām lejupielādi veikt, aktivizējot WiFi.

Mobilais darba uzdevums ir elektroniski nosūtīts darba uzdevums (medību tiesību nomas teritorija, mežkopības darbs, meža infrastruktūras darbs, u.c.), kas satur tekstuālu informāciju par veicamo darbu un pakotni - ģeotelpisku informāciju par darba uzdevuma objekta atrašanās vietu un tā apkārtnē esošajiem objektiem, kas ietekmē darba izpildi (piemēram, dabas aizsardzības teritorijas). Lietotājam, izmantojot kādu telefonā esošu navigācijas lietotni, ir iespēja noteikt maršrutu, lai nokļūtu objektā.

Pēc lietotnes uzinstalēšanas, lietotājam ir iespēja ar to atvērt e-pastā saņemtās datu pakas, pamācības video.

 

Darba uzdevumu sadaļa (DU) pieejama ekrāna augšējā, labajā stūrī, ja lietotājs ir mobilā telefona e-pastā saņēmis un ar lietotni atvēris vismaz 1 DU.

 

pielikumsnr1    pielikumsnr2

Sadaļā Kartes Tiešsaistes režīmā pieejamas dažādas fona kartes: LVM fona karte, OpenStreetMap fona karte, Karšu izdevniecības Jāņa sēta fona karte, ortofoto karte infrasarkanajā spektrā, ortofoto karte un satelītkarte. Pieejami arī fona karšu servisi, kas klāj daļu Latvijas teritorijas – zemes reljefa modelis un zemes slīpuma modelis.
Sadaļā Papildus dati iespējams pieslēgt veģetācijas vainagu modeli, meliorācijas kadastra informāciju un augstumlīknes (daļai teritorijas), bet sadaļā Apskates objekti - LVM apskates un tūrisma objektus. Sadaļā Fona kartes lejupielāde lietošanai bezsaistes režīmā (tiek lejupielādēta ierīces atmiņā) pieejama LVM fona karte.

pielikumsnr3

Ja nepieciešams dzēst darba uzdevumu pakotnes vai bezsaistes kartes, tad to var izdarīt lietotnes izvēlnes sarakstā sadaļā Konfigurācija.

pielikumsnr4  pielikumsnr5

 Lietotne pastāvīgi tiek uzlabota, aicinām vienmēr pārliecināties, ka izmantojat aktuālāko lietotnes versiju. Iesakām izvēlēties automātisku atjauninājumu instalēšanu, to norādot Google PlayAppStore vai Windows Store iestatījumos.

 Kartes apzīmējumi meža infrastruktūras darbiem 

 Kartes apzīmējumi mežkopības darbiem 

 Kartes apzīmējumi mežizstrādes darbiem 

 Kartes apzīmējumi medību teritorijām 

Esam sertificēti
BM certification iso