• Ja projekts skar AS “Latvijas valsts meži” (turpmāk – LVM) valdījumā vai īpašumā esošas teritorijas, būvprojekta sagatavošanai projektētājam vai pasūtītājam ir nepieciešams saņemt tehniskos noteikumus no LVM.
 •  Iesniegums tehnisko noteikumu pieprasīšanai 

  Tehniskos noteikumus lūdzam pieprasīt aizpildot iesniegumu būvniecības informācijas sistēmā www.bis.gov.lv .

 • Tehniskā projekta gala versiju AS “Latvijas valsts meži” saskaņo ar atzīmi uz Tehniskā projekta papīra versijas ģenerālplānā vai elektroniski. Tehniskā projekta gala versijas saskaņojumu ir iespējams pieprasīt būvniecības informācijas sistēmā, atbilstoši reģistrētai būvniecības lietai.
 • Atzinumu par būvdarbu pabeigšanu un objekta nodošanu ekspluatācijā lūdzam pieprasīt būvniecības informācijas sistēmā aizpildot pieteikumu attiecīgajā būvniecības lietā.
 •  Iesniegums atzinuma pieprasīšanai 

  Ievērojot Vispārīgo būvnoteikumu prasības būvniecības ieceres dokumentācija tiek izvērtēta saprātīgā termiņā, bet ne ilgāk kā 30 dienu laikā pēc būvniecības ieceres dokumentācijas saņemšanas.

  AS “Latvijas valsts meži” kontaktpersona: Būvniecības projektu speciāliste – Elīna Loputeva, tālr.: 27834425, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Vaiņodes iela 1, Rīga, LV-1004.

  *Vispārīgie būvnoteikumi:

  https://likumi.lv/doc.php?id=269069

   

  !!! AS “Latvijas valsts meži” informē ka, pieteikumi par Tehnisko noteikumu izsniegšanu vai Atzinumu par objekta nodošanu ekspluatācijā izsniegšanu, kas tiks saņemti pēc 2019.gada 16. decembra tiks izskatīti iespējami operatīvā termiņā, taču, ievērojot decembra nogales svinamo dienu apjomu, atbildes tiks sniegtas sākot ar 2020.gada 26.janvāri.

  Esam sertificēti

  SC ISO 50001 m