AS “Latvijas valsts meži” (turpmāk tekstā – LVM) tehniskos noteikumus būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei un būvdarbiem izsniedz, ja:

  • LVM īpašumā vai valdījumā esošajos nekustamajos īpašumos plānota inženiertīklu vai līnijveida inženierbūvju būvdarbi;
  • LVM teritorijai vai infrastruktūras objektam tuvumā plānota inženiertīklu vai līnijveida inženierbūvju būvdarbi, kā rezultātā LVM teritorijā nosakāms apgrūtinājums vai lietu tiesību ierobežojums.

Tehniskie noteiktumi pieprasāmi Būvniecības informācijas sistēmā (Turpmāk tekstā – BIS).

 Pamatprincipi, kas būvniecības dokumentācijas izstrādātājiem jāņem vērā plānojot līnijveida inženierbūvju novietošanu AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekošanā esošajās zemēs vai to tuvumā. 

LVM ar savu akceptu BIS būvniecības ieceres dokumentācijā, kā nekustamā īpašuma un meža infrastruktūras objektu valdītājs/īpašnieks saskaņo būvprojekta risinājumu.

Kontaktpersona par tehnisko noteikumu izsniegšanu un būvniecības ieceres dokumentācijas skaņošanu - LVM Būvniecības projektu speciālisti Aiga Graudiņa (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) vai Silva Krieviņa (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Esam sertificēti
BM certification iso