LVM GEO Mobile ir iOS (sākot no iOS 14 operētājsistēmas), Windows 10 un Android (sākot no Android 8 operētājsistēmas un izņemot Trimble TDC600) operētājsistēmām paredzēta lietotne, kas ļauj orientēties dabā, izmantojot GNSS uztvērējus un plašu fona karšu un datu klāstu, meklēt un identificēt objektus kartē, kā arī saņemt darba uzdevumus un ar tiem saistīto ģeotelpisko informāciju. Lietotnes pamatā ir jau iepriekš sagatavots kartogrāfiskais materiāls, kuru var izmantot gan tiešsaistē, gan lejupielādēt datus izmantošanai bezsaistē.

Lietotne atbalsta no LVM GEO Web pārlūkprogrammas moduļa nosūtīto darba uzdevumu un saistītās ģeotelpiskās informācijas saņemšanu, tai skaitā meža apsaimniekošanas vajadzībām nepieciešamos datus. Kartogrāfiskais materiāls, sūtāmās datu kopas un darba uzdevumi ir pielāgojami jebkura uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām. Lietotne arī nodrošina iespēju pieslēgt uzņēmuma vai organizācijas karšu servisus, kuriem tiek nodrošināta autorizēta pieeja (ar lietotājvārdu un paroli).

Lietotne "LVM GEO" pieejama mobilajos telefonos, planšetdatoros

LVM GEO Mobile lietotne ir izstrādāta AS "Latvijas valsts meži" darbinieku atbalstam, pakalpojumu sniedzējiem darba uzdevumu saņemšanai, kā arī LVM GEO klientiem saimnieciskās darbības atbalstam, bet tā arī ir brīvi pieejama ikvienam interesentam, lai orientētos dabā.

 

Lejupielādē:

Esam sertificēti
BM certification iso