03 • 03 • 2023

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties uzlīmju dizaina konkursā “Vai mežs izglābs pasauli?”

majaslapai

Lai veicinātu jauniešu radošumu un izpratni par meža un koksnes nozīmi cīņā pret klimata pārmaiņām,  AS “Latvijas valsts meži” (LVM) izsludina uzlīmju dizaina konkursu “Vai mežs izglābs pasauli?”. Šī ir galvenā tēma arī gaidāmajā meža nozares pasākumā “Latvijas Meža dienas”, kas šogad maija beigās notiks LVM dabas parkā Tērvetē, kur tiks apbalvoti uzlīmju konkursa uzvarētāji.

Uzlīmju dizaina konkursu LVM rīko jau vairāk nekā 10 gadus. Šogad uzlīmju konkursā var piedalīties ikviens bērns un jaunietis vecumā no 5 līdz 19 gadiem, kas mācās kādā no Latvijas izglītības iestādēm. Dalībnieka uzdevums ir izveidot uzlīmes dizainu par šī gada tēmu “Vai mežs izglābs pasauli?”. Uzlīmes dizainā jāiekļauj dalībnieka redzējums par to, kā mežs vai koksnes produkti palīdz cīņā ar cilvēku radīto piesārņojumu. Darbu drīkst veikt gan digitālā, gan papīra formātā. Darba izmērs ir aplis 15 centimetru diametrā.

Radošos darbus dalībniekiem jāreģistrē līdz 2023. gada 31. martam (ieskaitot) elektroniskajā anketā šeit.

Konkursa žūrija iesniegtos darbus vērtēs divās vecuma grupās (5–12 gadi un 13–19 gadi) pēc šādiem kritērijiem: darba atbilstība tēmai un nolikumam, idejas radošums un oriģinalitāte, izpildījuma kvalitāte.

Uzvarētāju paziņošana notiks 2023. gada 17. aprīlī AS “Latvijas valsts meži” uzņēmuma tīmekļvietnē www.lvm.lv. Ar uzvarētājiem konkursa organizators sazināsies individuāli.

Laureāti abās vecuma grupās saņems dāvanu karti stādu iegādei LVM kokaudzētavās 50 eiro vērtībā, kā arī apmaksātu autobusu savai klasei (līdz 40 cilvēkiem) uz “Latvijas Meža dienām” LVM dabas parkā Tērvetē 26. vai 27. maijā.  Papildu informācija pieejama www.latvijasmezadienas.lv.

Lasīt vairāk: