29 • 11 • 2022

Rotājumu darbnīcas Latvijas valsts mežu svētku vēstniecībās

agenskalna tirgus

Ziemas saulgriežu gaidīšanas laikā AS “Latvijas valsts meži” darbinieki aicina ikvienu interesentu piedalīties radošajās darbnīcās un uzburt svētku sajūtu ar paša gatavotiem rotājumiem no dabas materiāliem! Darbnīcas notiks Smiltenē, Kalsnavā un Rīgā, kur kopā ar pieredzējušiem meistariem ikviens varēs darināt adventes vainagus un citus svētku rotājumus.

plakats

Decembrī Latvijas valsts mežu vēstniecība Rīgā, Vaiņodes ielā 1, atvērta katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00. Plašā klāstā vēstniecībā pieejami svētku rotājumi un podiņos augošas eglītes. Vairāk informācijas te.

Gada brīnumaināko svētku gaidīšanas laikā sarūpētas arī vairākas radošas aktivitātes LVM tūrisma objektos, kā piemēram, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ir gaidāmi ziemas noskaņu saliedēšanās pasākumi, kā arī citas aktivitātes ar rūķu saimi radošajā vides darbnīcā “Ziemassvētki Rūķu sētā”. Pirmssvētku nedēļā bērnus ar savu klātbūtni dabas parkā iepriecinās pats Ziemassvētku vecītis. Plašāka informācija par svētku programmas piedāvājumu LVM tūrisma objektos atrodama www.mammadaba.lv 

Lasīt vairāk: