24 • 08 • 2021

“LVM Zemes dzīles” minerālos materiālus izmanto sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībā

ekskavators rok

“LVM Zemes dzīles” šī gada pirmajos sešos mēnešos realizējusi gandrīz 300 000 kubikmetru minerālo materiālu un to maisījumu. Vairāki sabiedrībai nozīmīgi infrastruktūras objekti top, izmantojot “LVM Zemes dzīles” derīgo izrakteņu ieguves vietās gūtos minerālos materiālus.

Šogad, pilnībā vai daļēji izmantojot LVM minerālos materiālus, ir izbūvēti un joprojām top AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ceļi, Latvijas valsts ceļu un pašvaldību ceļu dažādi posmi. Tāpat augstvērtīgie būvniecības materiāli izmantoti sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībā, piemēram, valsts aizsardzības militārajā objektā “Kravas platforma”, Daugavpils siltumtrases rekonstrukcijā, Ērgļu sociālā aprūpes centra “Kastaņas” rekonstrukcijā, noliktavas pamatu blietēšanā Rīgas ostā un noliktavu izbūvē, Ķekavas Saules ielas gājēju un veloceliņā, apgriešanās un izkraušanās laukumos u.c.

Ņemot vērā tautsaimniecības vajadzības, AS “Latvijas valsts meži” visa gada garumā nodrošina augstvērtīgu un kvalitatīvu minerālo materiālu pieejamību visā Latvijas teritorijā atbilstoši klienta vajadzībai - ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņam. Līdz gada beigām LVM ir iecerējis nodrošināt ražotu minerālo materiālu un to maisījumu pieejamību vismaz 28 derīgo izrakteņu ieguves vietās visā Latvijas teritorijā, kā arī atvērt 9 derīgo izrakteņu ieguves vietas minerālo materiālu ieguvei.

karte plani 23082021

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās interesenti aicināti sazināties ar “LVM Zemes dzīles” klientu attiecību speciālistēm:

  • Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Zigrīda Balode, mob. tālr. 29375486, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Papildu informācija atrodama mājaslapā  www.zemesdziles.lv