27 • 07 • 2020

Jaunatvērtajā derīgo izrakteņu ieguves vietā “Mucenieki - LVM” pieejami kvalitatīvi minerālie materiāli

mucenieki karjers

Attīstot karjeru pieejamību un minerālo materiālu piedāvājumu visā Latvijas teritorijā, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ir atvērusi jaunu derīgo izrakteņu ieguves vietu “Mucenieki-LVM”, kas atrodas Aizputes novada, Kazdangas pagastā.

Derīgo izrakteņu ieguves vietā iespējams iegādāties labas kvalitātes smilti un smilti-granti atbilstoši pircēja nepieciešamībai - ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņam. Pateicoties derīgo izrakteņu ieguves vietas novietojumam un pievedceļu stāvoklim, minerālos materiālus ir iespējams iegādāties un transportēt uz objektu visa gada garumā.

Papildus, LVM Zemes dzīles turpina ražošanas darbus, kā arī drīzumā plāno tos uzsākt vairākās derīgo izrakteņu ieguves vietās (Šmecene 2015; Biksēre II; Uceni; Saliena-Rīva 1.iecirknis, 2008.gada izpētes laukums), lai mūsu sadarbības partneriem nodrošinātu drupinātus smilts-grants maisījumus.

Iedziļinoties mūsu sadarbības partneru vajadzībās un izvērtējot LVM iespējas, sagatavojam sertificētus minerālo materiālu maisījumus arī pēc pasūtījuma. 

Par sadarbības iespējām, pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar LVM Zemes dzīles pārdošanas speciālistēm vai izmantot informācijai un saziņai mūsu mājas lapu  www.zemesdziles.lv :

  • Kurzemē – Gaļina Rēdere, mob. tālr.26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē – Inese Ēvele, mob.tālr.29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē – Baiba Rozīte, mob. tālr.26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē – Egita Strode, mob. tālr.26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  •