16 • 03 • 2020

AS “Latvijas valsts meži” atceļ plānotos publiskos pasākumus

ae d 044164

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) seko līdzi jaunākajiem notikumiem saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatību valstī un Ministru kabineta noteiktajiem ierobežojumiem, tāpēc ir atcēlusi plānotos publiskos pasākumus – “Latvijas Meža dienas” Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, Atvērto meža dienu pasākumus reģionos un vairākas citas aktivitātes. Situācijai mainoties, informācija sekos.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. marta rīkojumu Nr.105 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” informējam, ka spēkā neesoši ir arī iepriekš saskaņotie pasākumi LVM pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošajās zemēs, jaunu pasākumu saskaņošana tiek pārtraukta līdz jaunai LVM informācijai.

Šobrīd CORONA-19 vīrusa pandēmija neapdraud LVM pamatdarbību – ilgtspējīgi apsaimniekot valstij piederošos mežus, nodrošināt koksnes plūsmu un zemes dzīļu resursus Latvijas tautsaimniecībai, audzēt kvalitatīvus stādus meža atjaunošanai, kā arī nodrošināt meža aizsardzību.

paliecmajas3 copy

LVM pievienojas iniciatīvai #paliecmājās, aicinot arī iedzīvotājus būt atbildīgiem šajā ārkārtējā situācijā, un tvert mieru un svaigu gaisu dabā, kas ikvienam bez maksas pieejama tepat Latvijā. Mums ir skaista daba, Latvijas valsts mežos ir daudz meža taku un labiekārtotu atpūtas vietu mežā, kur ļauties nesteidzīgām pastaigām un atgūt spēkus no ikdienas rūpēm. Vienlaikus būtiski ir ievērot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātos piesardzības pasākumus, lai izvairītos no saslimšanas un vīrusa izplatības.

plakats

 Lasīt vairāk: