04 • 04 • 2019

Dodies mežā ar divriteni!

lvm web velo

Atbalstot aktīvu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanu dabā, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina piedalīties Latvijas lielākajā riteņbraukšanas seriālā “Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratons”, kas jau 28. aprīlī pulcēs interesentus uz sacensību pirmo posmu Valmiera – Cēsis.

“Pusi no Latvijas teritorijas sedz mežs, kas sniedz neierobežotas iespējas ikvienam Latvijas iedzīvotājam sportiski pavadīt savu brīvo laiku – svaigā gaisā un veselīgā vidē. Mežs ir izcili piemērota vide savas sportiskās formas uzlabošanai un attīstīšanai ikdienā, bet sacensību laikā – arī fizisko spēju pārbaudei. Mežā visskaistākās ir veselīgas jaunaudzes, tāpēc īpašs prieks ir vērot, cik daudz bērnu un jauniešu piedalās Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratonā,” teic LVM komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

Riteņbraukšanas seriāla, kas līdz šim bija pazīstams kā SEB MTB maratons, dalībniekus jaunajā sezonā gaida jauni izaicinājumi un ierasto maršrutu izmaiņas.

Sportiskākie amatieru riteņbraucēji šajā sezonā aicināti izmēģināt spēkus “Toyota Hybrid” distancē, kuras garums būs no 50 līdz 55 kilometriem. Ikviens, kurš ar velosipēdu pārvietojas ikdienā, lieliski piemērota būs “Lielbāta” Tautas brauciena distance (35–40 kilometri). Dabas baudītāji un riteņbraukšanas iesācēji novērtēs “mammadaba” Veselības brauciena distanci (15–25km). Īpaši padomāts par pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem, kam katrā posmā sarūpēts savs īpašais bērnu brauciens.

Neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai meistarības līmeņa dalībnieki aicināti piedalīties septiņos aizraujošos un sevi izaicinošos posmos. Reģistrācija jaunās sezonas posmiem pieejama mājaslapā www.velo.lv, kur arī atrodams nolikums un distanču kartes.