09 • 06 • 2020

“LVM Zemes dzīles” piedāvā sertificētus minerālo materiālu maisījumus

dsc 9249

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nodrošina pieeju augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem un to maisījumiem visā Latvijas teritorijā ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem, būvmateriālu ražošanai, kā arī pašpatēriņa vajadzībām.

“Sākoties ceļu būvniecības sezonai, liela nozīme ir uzticamam sadarbības partnerim, kas spēj nodrošināt materiāla kvalitāti, izsekojamību, pieejamību apjomā un laikā. Lai minimizētu pircēju riskus un nodrošinātu produktu atbilstību kvalitātes kritērijiem, LVM ir sertificējusi minerālo materiālu un to maisījumu ražošanas procesa kontroli 50 derīgo izrakteņu ieguves vietās,” skaidro “LVM Zemes dzīles” pārdošanas vadītāja Karīna Āboliņa-Zalpētere.

Sertifikāts ir apliecinājums tam, ka ražošanas process atbilst starptautiski atzītiem standartiem. Sertificēts ražošanas process, no minerālo materiālu ieguves līdz gatavam maisījumam, nodrošina minerālo materiālu un to maisījumu izcelsmes un kvalitātes izsekojamību, ko LVM pircējiem apliecina ar izsniegtu ekspluatācijas īpašību deklarāciju un CE marķējumu.

Pašlaik pieejamie maisījumi derīgo izrakteņu ieguves vietās ir drupināti smilts-grants maisījumi, piemēram – 0/32s, sagatavoti atbilstoši VAS “Latvijas valsts ceļi” Ceļu specifikācijām 2019. LVM derīgo izrakteņu ieguves vietās pieejami arī citu veidu smilts-grants maisījumi un dažādu frakciju smalkie materiāli.

Līdz gada beigām LVM ir iecerējusi nodrošināt ražotu minerālo materiālu un to maisījumu pieejamību vismaz 24 derīgo izrakteņu ieguves vietās. Izvērtējot mūsu sadarbības partneru vajadzības un LVM iespējas, iespējams sagatavot sertificētus minerālo materiālu maisījumus pēc pasūtījuma.

zinai1

Par sadarbības iespējām un pieejamiem minerāliem materiāliem un to maisījumiem derīgo izrakteņu ieguves vietās aicinām sazināties ar “LVM Zemes dzīles” pārdošanas speciālistēm vai izmantot informācijai un saziņai mājas lapu www.zemesdziles.lv:

  • Kurzemē: Gaļina Rēdere, mob. tālr. 26563202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Zemgalē: Inese Ēvele, mob.tālr. 29422349, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Vidzemē: Baiba Rozīte, mob. tālr. 26187900, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Latgalē: Egita Strode, mob. tālr. 26132262, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.