06 • 01 • 2020

mammadaba žurnāls “Ziemas vējos” iedvesmo atklājumiem

md ziema copy copy

Ziema ir gadalaiks, kas priecē ne vien ar visapkārt valdošo mieru, bet arī ar baltumu, ko viena gada laikā redzam pat divas reizes. Lai gan šogad ziema nelutina ar balto sniegu, tās dzestrie vēji nebūt nav atkāpušies, tāpēc līdz ar tiem mammadaba piedāvā jauno žurnālu “Ziemas vējos”.

Vārdu stress, šķiet, mūsdienās zina pat bērni:  ar to saskaramies darbā, mājās, ģimenē un, protams, svētku laikā. Lai to mazinātu, meža terapijas pavadone Laura Sarkanābola aicina doties mežā un dziedēties gan fiziski, gan garīgi ar meža terapijas palīdzību – tā trenē pacietību, uzmanību, sadarbības spējas un sniedz iespēju uzlabot savstarpējās attiecības.

Pastaiga mežā ļauj atrast un ievākt meža veltes radošam mājas dekoram, ienesot mājās tīkamu meža svaigumu un dabas noskaņu. Vainagu laiks patiesi ir beidzies, taču kāpēc gan neveidot rotājumus bareljefa tehnikā? Tas ir lielisks un interesants veids, kā iemūžināt dabas skaistumu praktiski izmantojamos un gaumīgos interjera priekšmetos.

Taču nevar aizmirst arī par piedzīvojumiem! LVM dabas parks Tērvetē daudziem no mums ir kļuvis par siltām bērnības dienu atmiņām, bet to var apmeklēt jebkurā vecumā. Raitas pastaigas Veco priežu parkā, piedzīvojumi Rūķīšu mežā un topošajā rūķu pilsētā Čiekurē vai parka tēlu klāstītie vides stāsti – šeit ikviens ar radīt un ļauties savai ziemas sajūtai!

Jaunā mammadaba ziemas žurnālā lasāma saruna ar bijušo Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, kurš atklāj savas iecienītākās brīvā laika pavadīšanas vietas dabā, kā arī pārdomas par to, kas, viņaprāt, padara mums apkārt esošo dabu un gadalaikus tik unikālus.

md vaks

Ir laiks aut kājās zābakus, pildīt termosu ar vasarā ievākto augu tējām un doties dabā – mammadaba jau gaida!

Lasīt vairāk: