09 • 10 • 2019

Student, nenokavē pieteikšanos Latvijas valsts mežu stipendijai mākslā!

lvm stipendija maksla 2019 a3

Lai veicinātu studentu izpratni par mežu kā Latvijas lielāko atjaunojamo resursu, kas nemitīgi aug, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) un Latvijas Mākslas akadēmiju (LMA) jau trešo gadu aicina Latvijas Mākslas akadēmijas studentus pieņemt izaicinājumu un piedalīties stipendiju konkursā “Latvijas valsts mežu stipendija mākslā”. Savus mākslas darbus par tēmu “Jaunaudze” konkursa dalībnieki var iesniegt vēl līdz 2019. gada 28. oktobrim. 

Konkursa tēmas “Jaunaudze” ietvaros studentiem jāsaista jaunrade ar meža augošo lomu Latvijas tautsaimniecībā.

LMA studenti konkursam var iesniegt vienu līdz divas radošās kompozīcijas glezniecībā, kas atbilst konkursa radošajam uzdevumam. Vienreizējās stipendijas apjoms konkursa uzvarētājam ir 1500 eiro.

Pieteikuma anketa elektroniski jānosūta uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2019. gada 28.oktobrim (ieskaitot).

Pretendentu iesniegtie darbi būs apskatāmi izstādē “Latvijas valsts mežu stipendija mākslā 2019”, LVM klientu centrā Rīgā, Vaiņodes ielā 1, no 2019. gada 1. novembra līdz 28. novembrim. Stipendijas ieguvējs tiks paziņots konkursa izstādes noslēgumā 28. novembrī.

Lēmumu par stipendijas piešķiršanu pieņem žūrijas komisija, vērtējot pretendentu māksliniecisko profesionalitāti un darbu atbilstību konkursa radošajam uzdevumam. Stipendijas konkursa darbus vērtēs trīs LMA un trīs LVM pārstāvji.

 Konkursa nolikums 

 Pieteikuma anketa 

 Konkursa plakāts 

Lasīt vairāk: