Dārzā vai mežā cilvēku acis vienmēr meklēs un pamanīs neparasto, tāpēc dekoratīvie augi palīdz veidot ainavu, kurā jūtamies labāk.

Izmantojot Kalsnavas arborētuma plašo un salizturīgo kokaugu kolekciju, "LVM Sēklas un stādi" specializējas arī vietējiem apstākļiem atbilstošu dekoratīvo stādu audzēšanā. Pavairošanai izmanto galvenokārt spraudeņus un potējumus, stādus audzē podos, kā arī atklātā laukā kā kailsakņu stādus. Pārpodošanai izmanto speciālu mašīnu, kas pasargā augus no traumām.

Plaša izvēle un iespēja konsultēties pie lietpratējiem - visās deviņās "LVM Sēklas un stādi" kokaudzētavās dažādos Latvijas novados, kā arī stādu realizācijas laukumos Daugavpilī un Salaspilī. Piedāvājumā gan dekoratīvi lapu koki un krūmi (dažādas kļavas, pīlādži, ceriņi, magnolijas, parka rozes, bārbeles, klinšrozītes, spirejas u.c.), gan skujkoki. Kalsnavas kokaudzētava īpaši izceļas ar Latvijai piemērotu skujeņu šķirņu potējumiem - klājeniskajiem zemo formu kadiķiem dažādos toņos (zaļos, dzeltenos, sudrabainos), dažādu nokrāsu un auguma tūjām, kā arī retāku šķirņu eglēm un priedēm ar interesantu formu, zarojumu vai krāsu, kas, protams, neiedzimst no sēklām.

Pievienotie faili:

 Preču zīmes reģistrācijas apliecība 

 Kalsnava Tree nursery 

Esam sertificēti

SC ISO 50001 m