skab1.jpg

Konkursu 2021./2022. mācību gadā organizēja AS “Latvijas valsts meži” (LVM) kopā ar Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīvu “Ziedoņa klase” ar mērķi veicināt jauniešu radošumu un izpratni par mežu kā nozīmīgu skābekļa vairotāju un cīnītāju pret piesārņojumu un klimata pārmaiņām.download.gifdownload.gifdownload.gifKonkursā tika iesniegti gandrīz 1000 uzlīmju dizaini, iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa “Zaļās pasakas”. Žūrija ir nominējusi labākos:

Laureāts (5 – 12 gadu grupa) – Alise Ancāne (Jersikas pamatskolas 5. klase)

2Alise Ancāne 5.klase 2 - Anna Greidāne.jpg

Laureāts (13 – 19 gadu grupa) - Ivonna Brūvere (Rudzātu vidusskolas 12.a klase)

6konkurss_Skabeklis - ivonna bruvere.jpg

Abi laureāti saņem balvu - Dāvanu karti ģimenei (5 cilvēkiem) - bezmaksas ieeju Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē un nakšņošanu LVM dabas parka glempingā ar iespēju pavadīt vienu nakti namiņā kokos. 

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” piešķir specbalvu – kultūrizglītības nodarbību ar visu klasi diviem dalībniekiem, kuri uzlīmē visradošāk atainojuši "Zaļās pasakas" ideju:

Specbalva - Amanda Faraste (Rīgas Franču liceja 11. klase)

20220314_142004 - Kristine Lismane.jpg

Specbalva - Austra Ozoliņa (Ventspils 4. vidusskolas 9. klase)

3austra-ozolina---madara-lilienfelde.jpg

Papildus žūrija ir nolēmusi piešķirt Atzinības Diplomus 4 dalībniekiem:

Atzinība – Vendija Platova (Viesītes vidusskolas 5.b klase) 

10Vendija_Platova_5b.kl._20220314_165709 - Sarmīte Ratiņa.jpg

Atzinība - Daniels Roze (Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 5. klase)

4Daniels_Roze_5.kl._20220314_160602 - Sarmīte Ratiņa.jpg

Atzinība - Gabriela Leskavniece (Šķilbes pamatskolas 8. klase) 

3IMG_20220219_231701 - Ilze Leskavniece.jpg

Atzinība - Artūrs Lelevs (Lēdmanes pamatskolas 7. klase)

10Artūrs Lelevs.JPG

Sirsnīgi pateicamies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem par atsaucību. Visi dalībnieki saņems e-pastā Diplomus par piedalīšanos! Ar Laureātiem un Specbalvas saņēmējiem konkursa organizētāji sazināsies individuāli.

Konkursa nolikums 2022. gadam (pdf) 

DALĪBAS NOSACĪJUMI. Darbus nepilngadīgu personu vārdā var iesniegt dalībnieka vecāki un pedagogi (ja iegūta piekrišana no vecākiem par bērnu personas datu nodošanu konkursa organizatoram), kas iesniedzot darbu piekrīt, ka godalgotas vietas iegūšanas gadījumā konkursa darbs tiek publicēts kopā ar tā autora vārdu, uzvārdu, izglītības iestādes nosaukumu un klasi/grupiņu vietnē https://lvm.lv , sociālajos mediju kontos, kā arī citos AS “Latvijas valsts meži” publicitātes materiālos (arī pēc šī pasākuma norises). 

Konkursam iesūtītie darbi paliek konkursa rīkotāju īpašumā, organizētāji var tos izmantot izstādēs, konkursa popularizēšanā, dažāda veida prezentācijām, publicējot plašsaziņas līdzekļos, sociālajos medijos, atsaucoties uz darba autoru, saskaņā ar LR pastāvošo normatīvo aktu prasībām. Apbalvošanas pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti vai filmēti, fotogrāfijas un audiovizuālais materiāls var tikt publiskots nekomerciālām vajadzībām. Pieteikums konkursam apliecina, ka dalībnieka pārstāvis piekrīt minētajiem noteikumiem.