olimp2

Vai zini veselīgāko olimpiādi Latvijā? Tā ir LVM Meža olimpiāde 7. - 9. klašu komandām, kas rosina iepazīt mežu kā lielāko sporta zāli un mācību klasi! Olimpiādi organizē AS "Latvijas valsts meži" kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Valsts izglītības satura centru un AS "Latvijas finieris". 

Lai piedalītos LVM Meža olimpiādē, komandas dalībniekiem jāizdomā sportiska un izzinoša āra mācību spēle par mežu. Sportot dabā aicina Latvijas olimpieši par godu Latvijas olimpiskās kustības simtgadei!

 NOLIKUMS 2021./2022. MĀCĪBU GADAM  

 Spēles reģistrācijas anketa 

LVM Meža olimpiādes mērķis ir popularizēt Latvijas skolās radošu un veselīgu mācīšanos ārpus telpām - dabā, veicinot jauniešu izpratni par mežu. Finālā uzvar paši radošākie un zinošākie, iegūstot galveno balvu - apmaksātu autobusu 500 eiro vērtībā skolas izvēlētai mācību ekskursijai, kas iekļauj kādu no mammadaba objektiem!

mezaolimp

Skolēnu un skolotāju atsauksmes par dalību LVM Meža olimpiādē iepriekšējos gados: 

  • "Sajūtas pēc uzvaras - fantastiskas! Vēl aizvien nespējam noticēt. Sacensības nebija vieglas, visi uzdevumi bija ļoti interesanti. Mēs esam jaunsargi, līdz ar to orientēšanās parkā nesagādāja grūtības. Bet atbildēt uz jautājumiem bija daudz grūtāk! Taču mūsu panākumi balstās uz komandas darbu. Mēs trasē sadalījāmies divās komandās - katra komanda devās uz savu pusi un rezultāts atmaksājās."
  • "Jauki, ka pasākums notika dabā, jautājumi bija izzinoši. Bija arī jāsagatavojas. Tā ir tā pievienotā vērtība, ka bērni gatavojoties mācās, un tieši šīs zināšanas viņiem paliek daudz labāk prātā, nekā sēžot stundā. Mēs katru gadu sekojam līdzi LVM aktivitātēm. Esam piedalījušies arī LVM Bioekonomikas skolas konkursā. Būtībā, ja konkursu organizē LVM, tad es zinu, ka par visu būs padomāts un visiem būs patīkami."
  • "Tā ir laba pieredze skolēniem, kā strādāt komandā, redzēt, kādi ir citu radošie darbi un kāda ir attieksme. To mēs ņemsim vērā nākamgad. Patika arī tas, ka pasākums norisinājās šādā brīnišķīgā vietā, kuru es un bērni iepazinām no citas puses."