PROJEKTA NOSAUKUMS

"Natura 2000 aizsargājamo teritoriju pārvaldības un apsaimniekošanas optimizācija"

PROJEKTA NUMURS

LIFE19 IPE/LV/000010 - LIFE-IP LatViaNature

NORISES LAIKS

No 2021. gada 1. janvāra līdz 2028. gada 31. decembrim

PROJEKTA MĒRĶIS

Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Natura2000 pārvaldības un apsaimniekošanas optimizācija Latvijā.

UZŅĒMUMA AKTIVITĀTES

LVM sadarbībā ar iesaistītajām organizācijām projekta gaitā uzlabos dabas aizsardzības sistēmas stratēģisko un ekoloģisko pārvaldību Latvijā, kas ir arī šī projekta galvenais mērķis. Vienlaikus strādāsim pie Natura 2000 teritoriju prioritāro rīcību programmu ieviešanas, lai nodrošinātu un uzlabotu Eiropas Savienības nozīmes biotopu un sugu aizsardzības stāvokli Latvijā. Projekta laikā plānots izstrādāt inovatīvas pieejas, lai risinātu aktuālus dabas aizsardzības jautājumus.

BUDŽETS UN FINANSĒJUMS

LIFE-IP LatViaNature tiek īstenots ar Eiropas Savienības LIFE Vides programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. Projekta kopējais budžets ir 19,49 miljoni eiro, no tiem 60 % ir ES finansējums. LVM plānotais līdzfinansējums projekta darbību īstenošanai ir 1 miljons eiro.

 

Kontaktpersonas

Kate Beresņeva

Vides komunikācijas speciāliste

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tālr.: 25449944