Pasākuma vai plānotās darbības organizatora atbildība ir rūpēties par pasākuma dalībnieku un apmeklētāju drošību un informēt apmeklētājus vai pasākuma dalībniekus par noteikumiem, kas jāievēro, ierodoties uz pasākumu un tā laikā.

Lai informētu par plānoto darbību vai lai saņemtu plānotās darbības saskaņojumu, uz LVM e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. jānosūta iesniegums, kurā aprakstīts plānotā pasākuma veids vai mērķis, sniegtas norādes par tā norises vietu un laiku, kā arī informācija par plānoto dalībnieku vai apmeklētāju skaitu. Jānorāda arī informācija par atbildīgo kontaktpersonu un saziņas iespējām.

LVM, saņemot iesniegumu, izvērtēs plānotā pasākuma ietekmi un riskus uz vidi, saimniecisko darbību vai citām pasākuma norises teritorijā plānotām aktivitātēm un sniegs pasākuma norises saskaņojumu, nosacījumus vai informēs par riskiem plānotā pasākuma norisei.

Iesnieguma paraugs un plašāka informācija par publisku pasākumu saskaņošanu atrodama LVM mājas lapas sadaļā Publisku pasākumu saskaņošana

microsoftteams image 72

Šo noteikumu izpratnē Publisks pasākums ir pasākums ar mērķi pulcēt pēc iespējas plašāku dalībnieku un skatītāju skaitu un par kuru informācija tiek publicēta plašsaziņas līdzekļos vai interneta vietnēs par aktīvo atpūtu atbilstoši Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā noteiktajam.