par sociālās palīdzības veicināšanu

 Nodomu protokols  UN  papildus Vienošanās 

2011. gada 12. decembrī zemkopības ministre Laimdota Straujuma un sociālās palīdzības nevalstiskās organizācijas „Ziedot”, „Latvijas Bērnu fonds” un „Latvijas samarieši” parakstīja nodomu protokolu par sociālās palīdzības veicināšanu, kas paredz, ka AS „Latvijas valsts meži” šīm organizācijām ziedo līdzekļus saskaņā ar AS „Latvijas valsts meži” akciju turētāja – Zemkopības ministrijas – ziedošanas pamatprincipiem.

par atbalstu kultūras un mākslas veicināšanai

 Nodomu protokols  un  Papildus Vienošanās 

2011. gada 6. decembrī zemkopības ministre Laimdota Straujuma un kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, kā arī „Valsts kultūrkapitāla fonda” direktors Edgars Vērpe  parakstīja Nodomu protokolu par atbalstu kultūras un mākslas veicināšanai, kas paredz, ka AS „Latvijas valsts meži” šīm organizācijām ziedo līdzekļus saskaņā ar AS „Latvijas valsts meži” akciju turētāja – Zemkopības ministrijas  ziedošanas pamatprincipiem un šajā Nodomu protokolā nostiprinātajiem principiem.

Latvijas Olimpiskās komitejas un LR Zemkopības ministrijas

 sadarbības memorands  un   papildus vienošanās 

2010. gada augustā Latvijas Republikas Zemkopības ministrija un biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja” parakstīja sadarbības Memorandu par atbalstu Latvijas dalībai Olimpiskajās spēlēs. Tas bija spēkā līdz 2016. gada Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro (Brazīlijā).

LR Zemkopības ministrijas un Latvijas automobiļu federācijas

 Nodomu protokols 

2016. gada 1. novembrī Latvijas Republikas Zemkopības ministrija un biedrība „Latvijas Automobiļu federācija” parakstīja sadarbības Memorandu par atbalstu autosporta veicināšanai, kas paredz, ka AS „Latvijas valsts meži” šai organizācijai ziedo līdzekļus saskaņā ar AS „Latvijas valsts meži” akciju turētāja – Zemkopības ministrijas  ziedošanas pamatprincipiem un šajā Nodomu protokolā nostiprinātajiem principiem.

Esam sertificēti

bm sertification

iso