15 • 03 • 2019

Aicina pieteikt projektus Kurzemes kultūras programmā

dsc 2189

Kurzemes plānošanas reģions izsludinājis projektu pieņemšanu "Latvijas Valsts mežu” un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā "Kurzemes kultūras programma 2019. gadā”. Programmas mērķis ir veicināt kultūras pieejamību sabiedrībai, organizējot projektu konkursus kultūras projektu atbalstam Kurzemes reģionā.

Šī mērķa sasniegšanai finansiāli tiek atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes kultūras projekti, kuru īstenošanā noteiktas sekojošas prioritātes:

  • Kurzemes vēsturiskās kultūrtelpas unikalitātes un reģiona lokālā mantojuma savdabības saglabāšana;
  • Kurzemes kultūrtelpas līdzsvarotas un kvalitatīvas attīstības sekmēšana, veicinot kultūras pieejamību un sabiedrības līdzdalību kultūras vērtību radīšanā un saglabāšanā;
  • Kurzemes tradicionālās kultūras un kultūras mantojuma savdabības saglabāšana, pārmantošana un popularizēšana, iedzīvotāju lokālās identitātes stiprināšana;
  • Sabiedrības radošums un līdzdalība lokālo kultūras procesu attīstībā, radot jaunas paliekošas vērtības, apvienojot tradicionālās vērtības/prasmes, to laikmetīgās izpausmes un tehnoloģiju iespējas.

Kurzemes kultūras programma ir teritoriāli paplašināta, konkursā tiek pieņemti projektu pieteikumi arī no Engures, Jaunpils, Kandavas un Tukuma novadiem.

Projekta pieteikuma iesniegšana:

  1. Konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums saņemami Kurzemes plānošanas reģiona mājaslapā internetā (http://www.kurzemesregions.lv).
  2. Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 2019. gada 29. marta pulksten 12.00 (dienā). Projekta pieteikums jāiesniedz KPR birojos vai jānosūta pa pastu, ņemot vērā, ka Kurzemes kultūras programmas projekts jāsaņem noteiktajos konkursa termiņos (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 2019. gada 25. marts).
  3. Projekta pieteikums konkursam noteiktajos termiņos jānosūta arī elektroniski (vienā failā PDF formātā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , e-pastā obligāti norādot iesniedzēju un projekta nosaukumu.

Kultūras programmas projektu konkursā atbalstu var saņemt kultūras projekti, kurus plānots īstenot laika posmā no 2019. gada 1. maija līdz 2019. gada 31. decembrim.

 

Esam sertificēti

SC ISO 50001 m