23 • 12 • 2020

Latvijas valsts mežu vēstniecība pieņem pasūtījumus attālināti

eglites lvm vestnieciba 23

Līdz ar 17. decembra Ministru kabineta apstiprinātajiem papildu ierobežojumiem Latvijas valsts mežu vēstniecība (Vaiņodes ielā 1, Rīgā) uz laiku pāriet attālinātā darba režīmā. Tas nozīmē, ka laika posmā no 21. decembra līdz 11. janvārim klienti savus pasūtījumus varēs veikt tikai, sazinoties pa tālruni vai e-pastu: 23280001; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Savukārt iepriekš vienojoties par ērtāko laiku, savu pirkumu var saņemt klātienē.

Tradicionāli pirmssvētku laikā Latvijas valsts mežu vēstniecība piedāvā plašu preču sortimentu gan ikdienas vajadzībām, gan svētku noskaņas radīšanai. No AS “Latvijas valsts meži” kokaudzētavām pieejamas eglītes podiņā – parastās egles šķirnes, Serbijas, kā arī iecienītās sudrabegles. Turklāt, pareizi kopjot, eglīte var zaļot un augt vēl pēc svētku izskaņas: tai jānodrošina pietiekams mitruma daudzums un vēsa vieta. Laikam, ko eglīte pavada siltā telpā, jābūt iespējami īsākam, turklāt jāizvairās no krasām temperatūras izmaiņām.

LVM kokaudzētavu piedāvājums un cenas

Parādot koka un citu dabīgo materiālu plašo pielietojumu, vēstniecība pircējus priecē arī ar pašmāju amatnieku darinātām koka rotaļlietām, svētku rotājumiem, rotām un citām praktiskām mājsaimniecībā noderīgām lietām.

Lasīt vairāk: