10 • 09 • 2018

Turpinās pieteikšanās konkursā par meža stādīšanas, jaunaudžu kopšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšanu

img 8662

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina pakalpojumu sniedzējus piedalīties konkursā par meža stādīšanas, atjaunoto meža platību agrotehniskās kopšanas, jaunaudžu kopšanas un atjaunoto meža platību aizsardzības pakalpojumu iepirkumu 2019.-2023. gadam.

Kopējais pakalpojumu apjoms visā Latvijas teritorijā meža stādīšanai ir 11534 ha, atjaunoto meža platību agrotehniskajai kopšanai – 33445 ha, jaunaudžu kopšanai – 43272 ha, bet atjaunoto meža platību aizsardzībai – 26868 ha, kopā sastādot 115119 ha.

“Piedāvājam slēgt viengadīgus un ilgāka termiņa līgumus. Konkurss veidots tā, lai tajā varētu piedalīties gan pieredzējuši sadarbības partneri, gan pakalpojumu sniedzēji bez pieredzes. Kopējais pakalpojumu skaits sadalīts 365 iepirkuma daļās, ievērojot tieši mazo un vidējo uzņēmēju intereses. Tāpat par savlaicīgi, kvalitatīvi un ar zinošiem darbu veicējiem padarītu darbu piemaksāsim līdz 15 eiro par hektāru,” stāsta LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

Pieteikumus šī gada iepirkumu konkursam jāiesniedz elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS). Visa septembra garumā Latvijas reģionos norisināsies arī potenciālo sadarbības partneru sanāksmes, kurās skaidros piedāvājuma sagatavošanas un iesniegšanas kārtību. Informācija par sanāksmju vietu un laiku pieejama šeit.

Sīkāka informācija par iepirkumu atrodama EIS. Lai iesniegtu piedāvājumu, pretendentam jāreģistrējas kā sistēmas lietotājam. Reģistrācijas kārtība pieejama šeit.

LVM kopš dibināšanas 1999. gadā, īstenojot ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu, valsts un pašvaldību budžetos iemaksājusi vienu miljardu eiro. LVM saimniecisko darbību veic, kopjot un atjaunojot mežus, rūpējoties par dabas aizsardzību, sabiedrības rekreācijas iespējām un koksnes pieaugumu, kā arī ik gadu investējot līdzekļus meža zemju platību palielināšanā un meža infrastruktūras attīstībā – meliorācijas sistēmu atjaunošanā un meža autoceļu būvē. Ik gadu LVM apsaimniekotajos mežos koksnes daudzums pieaug par 12 miljoniem kubikmetru.