12 • 04 • 2017

Būvniecības nedēļas ietvaros aktualizēs koka apbūves nozīmi Latvijā

buvniecibas nedela lvm

Lai diskutētu par daudzstāvu koka apbūves popularizēšanu Latvijā, AS “Latvijas valsts meži” Rīgas klientu centrā 19. aprīlī norisināsies Koka apbūves forums. Tajā gan vietējie, gan ārzemju eksperti dalīsies pieredzē par koka apbūves priekšrocībām un par Latvijas tirgus potenciālu.

Koka apbūves forums tiek organizēts Būvniecības nedēļas ietvaros, tā notiek no 18. līdz 21. aprīlim diskusiju forumu veidā. Būvniecības nedēļa ir lielākais publiskās diskusijas forums būvniecības nozarē, un to jau trešo gadu organizē Būvniecības valsts kontroles birojs sadarbībā ar Ekonomikas ministriju.

Šogad, četru dienu garumā Latvijas būvniecības procesā iesaistītie dalībnieki un eksperti diskutēs par būvniecības nozares aktualitātēm. Katra tematiskā diena veltīta specifiskai nozares tēmai: Politikas diena, Koka apbūves forums, Būvnormatīvu un standartu diena un Tehniskās izglītības diena.

Plašāku informāciju par “Būvniecības nedēļu 2017” un tematisko dienu programmām var atrast saitē: http://bvkb.gov.lv/lv/content/buvniecibas-nedela-2017.